123456789101112131415
Nākošā »
Esmu sajūsmā!
Tik laipnu ziedu iegādi vēl nebiju pieredzējis! Ziedi ļoti skaisti, skaistāk nekā foto! Piegāde ļoti elastīga, ātra un spēj pielāgoties pircēja vēlmēm! Negaidīju, 11/10!
Jānis
Ziedi 50 gadu kāzu jubilejai
Liels liels paldies jums par tik jauku pārsteigumu, ziedus pasūtīju caur interneta veikalu uz manis norādīto adresi. Pārsteigums tiešām izdevies viennozīmīgi labs. Vēlreiz jums liels liels paldies par laicīgu piegādi un foršo saskaņošanu, žēl kad nevaru pievienot bildi.
Līga Dagdelena
Labdien!
Paldies, ka palīdzējāt iepriecināt un pārsteigt mammu viņas skaistajā Jubilejā! Iepriekš nebija izdevies atrast uzņēmumu, ar kura palīdzību varētu nosūtīt ziedus uz Dzelzavu. Liels paldies!
Aija
Kvalitāte
Produkts atbilst aprakstam/attēliem. Ziedi svaigi un skaisti. Piegāde precīza. Rekomendēju, kuriem ir svarīgs perfekts ziedu pušķis.
Atis
Artis
Liels paldies par skaisto ziedu pušķi manai mīļajai sievai!
Pārsteigums izdevies!!
Artis
Awesome flowers and service
This is the only florist I use to deliver flowers and gifts to my family members. I appreciate fresh flowers and great service.
Highly recommended. I will continue to use this company. Thank you.
Inga
Visskaistākais līgavas pušķis
Paldies par visskaistāko pušķi! Pušķis bija piegādāts laikā un izskatījas vēl skaistāks nekā bildē!
Tatjana
Super!
Nav vārdu, lai izteiktu, cik esmu priecīga, ka mūsu vecāmamma tika iepriecināta.Man atsūtīja parādīt ziedus un torti tūlīt pēc piegādāšanas. Ziniet, ziedu buķete bija vēl skaistāka nekā katalogā. Mums visiem nenopriecāties. Noteikti izmantošu vēl un vēl, nožēloju, ka jau sen par jums nezināju, jo jūs esat labākie. Sirsnīgs paldies no Amerikas.
Baiba
Izcils serviss
Liels paldies Jums par labo servisu un izcilajiem ziediem! Māte bija ļoti priecīga un prieks, ka sanāca no otrā pasaules gala noorganizēt tik rūpīgi izvēlētus ziedus! :)
Andis
Jūs east lieliski! Paldies
Liels paldies, ka ar jūsu palīdzību mums izdevās sagādāt pārsteigumu mammai. Diemžēl nevarējām sveikt klātienē. Novērtēju jūsu atsaucību, piegādājot ziedus svētdienā!!! Lielisks serviss
evita
123456789101112131415
Nākošā »
Pievieno savu atsauksmi
Nosaukums
Teksts
Vārds
Telefons
E-pasts
Drošības kods
 
Video

Tā mēs strādājam - tā par mums runā klienti! Piebiedrojies tūkstošiem apmierināto klientu! Pasūtiet ziedus un dāvanas - mēs piegādāsim! Ziedi iepriecina!

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika