Sākas mīlestības laiks, mīlestības burvība...

Mēs atceramies katru, kas mums šķiet tuvs un mīļš, lai drosmīgi paustu savas jūtas...

 

 

Par rozēm

12.11.2019

PAR ROZĒM

Roze ir mīlestības, skaistuma un elegances simbols. Visā pasaulē, dažādos laikmetos un kultūrās, tautas ir mīlējušas rozes un joprojām tās ir populāras un apbrīnotas. Rozi dievināja un pielūdza.  Rozes tēls ir daudzveidīgs: tā ir jaunības, mīletības, skaituma, prieka, cēluma, lepnuma, gudrības, pilnības un noslēpuma simbols. Rozes apbur ar savu ziedu formu, daudzveidīgām ziedu nokrāsām un brīnumaino aromātu. Ziedu karalienes vārdu roze ir iznesusi cauru gadsimtiem. Tā ir dievināta un pielūgta, jo vienlaikus tā ir gan eleganta un cēla, gan noslēpumaina un romantiska.

rozes-ar-piegadi-zieduveikals

Kādus ziedus pirkt rudens sezonā

01.10.2019

Kādus ziedus pirkt rudens sezonā

Rudens ir klāt! Kā citdādāk to izbaudīt, ja ne ar krāšņiem, svaigiem rudens sezonas ziediem!

Piedāvājam ieskatu ziedu klāstā, kas mūs īpaši priecē rudenī un ir izturīgāki vēsajos rudens laika apstākļos. Ieskaties un iespējams atradīsi savus mīļākos rudens ziedus.

Koši rudens ziedi ar piegādi

Kāzas vasarā – skaisti!

07.08.2019

Lielākā daļa pāru vasaras sezonu izvēlas kā vispiemērotāko savām kāzām.  Vai jūs esat starp viņiem? Tad mūsu raksts par vasaras kāzu specifiku ir īpaši jums!

Kāzas vasarā

BLOOM Zieduveikals.lv ieteikumi

ligavas-puskis

ZIEDI 8. MARTĀ

25.02.2019

ZIEDI 8. MARTĀ

Lielisks variants uzņēmumiem un steidzīgajiem: ziedu piegāde ar pasūtīšanu internetā

Ziedu piegāde

14.11.2018

Ziedu piegāde

Ikdienas ritmam kļūstot arvien steidzīgākam, pieaug tādu pakalpojumu klāsts, kas uzlabo un atvieglo ikdienišķas darbības. Pieaug pieprasījums pēc ātriem, ērtiem un mobiliem risinājumiem, tajā skaitā jāmin ziedu piegāde.

Arvien vairāk cilvēku izvēlas ziedus ar piegādi nosūtīt saviem tuviniekiem no tālām un tuvām zemēm, kā arī tepat Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Liepājā un citur Latvijā.

Izdevīgie piedāvājumi

14.11.2018

Izdevīgie piedāvājumi

Mūsu nodarbošanās ir īpaša, jo tā sniedz arī daudz prieka un siltuma, skaistuma un maiguma daudziem cilvēkiem. Jo tas taču ir tik burvīgi – sagādāt cilvēkiem patīkamus brīžus.

Florista pakalpojumi mūsu salonā

14.11.2018

Florista pakalpojumi mūsu salonā

Austrumu gudrība vēsta: viss, kas atrodas apkārtējā pasaulē, ir pakļauts nepieciešamības likumam; un tikai ziedi mums tiek doti ārpus likuma. To skaistums ir kā dabas dāsnuma un pasaules radīšanas brīnuma apliecinājums. Visa sava vēsturiskā attīstības ceļa gaitā ziedi ir bijuši līdzās cilvēcei, bijuši atdzimšanas, slavas, skaistuma un mīlestības simboli...

Sezonas ziedi līgavas pušķī

30.08.2018

Sezonas ziedi līgavas pušķī

Līgavas pušķis, ziedu piespraude līgavaiņa uzvalka atlokā, skaisti svētku galda dekori, izpušķots auto – visi šie ziedi palīdz veidot priekpilnu, pacilājošu noskaņu kāzu dienā. Iesakām pievērst uzmanību aktuālās sezonas piedāvātajiem ziediem, kas palīdzēs uzburt kāzām īpašu noskaņu.

Līgavas pušķis

02.07.2018

Līgavas pušķis ir tikpat svarīga kāzu sastāvdaļa kā ideāla kleita. Skaists ziedu pušķis noteikti piešķirs krāšņumu  jūsu kāzu ceremonijai.

Kādā krāsā izvēlēties līgavas pušķi?

Līgavas pušķis

Tuvojas Nordic Star dzīvesstila festivāls.

19.04.2016

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos?

03.03.2016

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos?

8. marts ir diena, kad sievietes vēlas sajusties īpaši mīlētas, tādēļ ziedi un uzmanības apliecinājumi ir ļoti būtiski.


Valentīndiena tuvojas! Iepriecini mīļoto!

02.02.2016

Sarkana roze Valentīndienā

Valentīndiena tuvojas!

Iepriecini savu mīļoto! 

2016.gada krāsas ziedos!

14.01.2016

2016.gada krāsa.

Pirmo reizi šogad Vispasaules krāsu Institūts Pantone nosaka kā gada krāsu divus krāsu toņus!

 Rožu kvarca rozā  un rāmais gaišzilais.

 

Dāvināšanas laiks

21.12.2015

Greznākā Ziemassvētku rota – svaigi ziedi

02.12.2015

Ziemassvētkiem piestāv ziedi! Tāpat kā mirdzoši eglīšu rotājumi vai spožā papīrā iesaiņotas dāvanas, arī krāšņa svaigu ziedu kompozīcija radīs svinīgu un izsmalcinātu atmosfēru ikvienā telpā. Kuri ir Ziemassvētku ziedi, krāsas, smaržas? Tās "noķertas" zieduveikals.lv izveidotajā Ziemassvētku ziedu kolekcijā, kas radīta šim svētku gaidīšanas laikam.

Otrā vieta Rīgas Domes skatlogu konkursā!

04.03.2015

Priecājamies par iegūto otro vietu kategorijā „Skatlogu noformējums” Rīgas domes skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursā „Ziemassvētki 2014”.

Kāpēc svētkos dāvina ziedus?

04.02.2015

Vai vēlies kļūt par izcilu ziedu dāvinātāju?

Šeit atradīsi padomus, kā kļūt par profesionāli ziedu dāvināšanā un padarīt ikdienu krāsām pilnu. 

Klientu atsauksmes
Perfekts serviss :)
Gribu pateikt vislielāko paldies par Jūsu darbu! Jaukais pārsteigums izdevās!!! Adresāts bija no tiesas laimīgs un aizkustināts! Paldies visai jūsu atsaucīgajai komandai! :)
Spasibo
Поздравили родителей с Днём Свадьбы, находясь в другом городе. Великолепный огромный букет с подарком! Куча положительных эмоций!!! Главное неожиданно для родителей! Сервисс - супер!!! Доставка в нужное время! Огромное спасибо ответственной команде "Ziedu veikals"!!! Удачи вам!!! Воспользуемся вашими услугами ещё не раз!!! :)
спасибо вам огромное
девушке очень понравился букет.желаю вам процветания.живу в англии и благодаря вам сделал приятное девушке в латвии.
Paldies par juusu darbu!
Izmantoju juusu pakalpojumus jau 2.reizi un jaasaka, ka abas reizes juus esiet bijushi uzdevumu augstumos. Ziedi vienmeer bijushi svaigi & skaisti, kaa bildees, sanjeemeeji bija sajuusmaa. Arii piegaade vienmer bijusi labi organizeeta. Lai arii esmu otrpus okeaanam, priecajos, ka ar juusu paliidziibu izdevas iepriecinaat tuvaakos! Vislielaakais paldies jums par darbu!
2009
2011
2013
2016
2018
2020
2022
2024
2008
2010
2012
2014
2015
2017
2019
2021
2023
Video

Lasiet mūsu blogu - noderīga informācija un jaunumi par ziediem, ziedu piegādi un mums - BLOOM zieduveikals.lv.

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika