29.09.2022    Vārda dienu svin:
Miģelis, Mihails, Miks, Mikus, Miķelis
Quality
Warranty
+371 28458668
LVRUEN

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos?

03.03.2016

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos?

8. marts ir diena, kad sievietes vēlas sajusties īpaši mīlētas, tādēļ ziedi un uzmanības apliecinājumi ir ļoti būtiski.


8. marts ir jau pavisam tuvu. Kā pārsteigt daiļā dzimuma pārstāves 8. marta svētkos? Tā ir lieliska diena, lai vīrieši apliecinātu,cik svarīgas viņu dzīvē ir sievietes. Tiem, kuri šajā dienā vēlas sevi parādīt kā īstu sapņu vīrieti lieliska dāvana būs ziedu pušķis.

Dažkārt ziedi daudz krāšņāk par vārdiem mums stāsta par mūsu patieso attieksmi pret to, kuram mēs ziedus dāvinām. Uzreiz var just, vai mēs ziedus esam gatavojuši ar mīlestību vai vienkārši nopirkām pirmos, kas pagadījās. Ar ziedu valodu var atzīties mīlestībā un cieņā, draudzībā.

Mīļotā sieviete jūs augstu novērtēs, ja dāvināsiet ziedus, kas viņai patīk, tādēļ vēlams uzzināt, kādi ziedi viņai patīk vislabāk. Lai to noskaidrotu, nav jāizklaušina visas viņas draudzenes, labāk biežāk dāvinot viņai dažādus ziedus, to var secināt.

8. marts ir diena, kad sievietes vēlas sajusties īpaši mīlētas, tādēļ ziedi un uzmanības apliecinājumi ir ļoti būtiski.

Ieprieciniet māsu

Vai nebeidzamie strīdi ar māsu/ām bērnībā tagad neizraisa smaidu? Piekritīsiet, ka tās ir siltas un dārgas atmiņas, vai ne? 8. marta svētkos pārsteidziet savu māsu ar mīļu sīkumu, kas atgādinās jums bērnību. Varbūt ir saglabājies kāds kopā zīmēts zīmējums vai atklātne, kas parakstīts vēl ar bērnišķīgo rokrakstu? Ielieciet to aploksnē un pārsieniet ar skaistu lenti – tā būs siltākā dāvana, kas iedegs smaidu māsas sejā! Bet varbūt atradīsiet bērnības fotogrāfijas, kurās jūs esiet kopā? Ierāmējiet vienu no tām un pievienojiet sirsnīgu vēstulīti “Skaistākajai un jaukākajai māsai pasaulē” ar skaistu ziedu pušķi – tās būs mīļākā dāvana, kas saņemta Sieviešu dienā – garantējam!

Rozā rozes 8. martā ar piegādi no Zieduveikals.lv
 

Mīļotai – īpaša uzmanība

Mēs nešaubāmies, ka otrai pusītei savu uzmanību veltiet katru dienu, tomēr 8. marta svētkos iesakām pacensties būt radošākiem nekā parasti. Nepaslinkojiet, pārsteidziet savu mīļoto ar smaržīgu kafijas tasīti vai atgriezieties no darba ātrāk un pagatavojiet vakariņas – to viņa patiešām nebūs gaidījusi, tāpēc būs patīkami pārsteigta. Protams, vislabākā dāvana šajos svētkos – ziedus, bet pievienojot klāt arī kaut ko personīgāku, kas uzsvērtu viņas sievišķīgumu noteikti aizkustinās mīļoto. Tās varētu būt viņas iecienītās smaržas. ZieduVeikals.lv piedāvā plašu klāstu ar smaržām, ko varat pievienot skaistiem ziediem. Un nekādā gadījumā neaizmirstiet, ka komplimenti – tas ir medus sievietes sirdij, tos šajā un citās dienās vienkārši nedrīkst taupīt.

Gribētos brīdināt vīriešus neņemt vērā standarta pamācības, piemēram, ja kaut kur raksta, ka rudmatēm tīk violetas tulpes, taču tavai rudmatei tam par spīti patīk baltas rozes, tev nav viņai jādāvina violetās tulpes, ko viņa necieš.

 Gaišmatēm lieliski piestāv maigi rozā, balti vai gaiši dzelteni ziedi. Nav svarīga šķirne — rozes, kallas, krizantēmas, lilijas vai orhidejas.Pastāv arī izņēmumi — viena koši sarkana vai oranža roze blondīnes rokās var izskatīties ļoti pievilcīgi. Tumšmatēm piestāv koši sarkanas rozes, orhidejas, tulpes.

Rudmatēm piestāv tumšas nokrāsas rozes, violetas vai tumšas orhidejas, vijolītes, hiacintes,arī tulpes un milzums citu ziedu, īpaši, ja tie ir zili vai violeti.

Svarīgākā dzīves sieviete – Mamma

Jā, Mammām ir savi svētki, tomēr daudzu krāsainu tulpju pušķis varētu būt skaists žests arī Sieviešu dienā. Mamma – tā ir sieviete, kas ieveda Jūs dzīvē. Ieprieciniet viņu ar puķēm un savu mīlestību parādiet ar rūpīgi izvēlētu rotaslietu – nelielu rokas sprādzi, auskariem vai kaklarotu. Neaizmirstiet arī vecmammas! Ja mamma vai vecmamma dzīvo tālu un ziedus viņām pasniegt neizdosies, ir iespēja piegādāt ziedus uz mājām ar ZieduVeikals.lv kurjeru un iepriecināt viņas ar skaistiem vārdiem pievienotajā kartiņā.

Dāvinot ziedus mammai, vislabāk derēs rozā ziedi, kas simbolizē maigumu un uzticību. Tās var būt gan rozes, gan lillijas, gan tulpes, arī dažādi ziedu pušķi.

 

Draudzenei. 

Draudzenei izvēlieties jebkurus baltus ziedus. Tieši šī krāsa simbolizē patiesu draudzību. Vispār, tādus ziedus dāvina pavisam jaunām meitenēm vai līgavai kāzās, taču, ja dāvinat draudzenei, tad baltā krāsa būs vietā, neatkarīgi no vecuma vai dāmas ģimenes stāvokļa.

Kolēģei.

Sievietes – tās ir jūsu kolektīva puķes! Piekritīsiet, ka bez viņām darba rutīnā nebūtu krāsu? Tāpēc obligāti apsveiciet kolēģes! Rozā tulpju pušķis – ir lieliski, bet ja Jums ir lielāks kolektīvs – padomājiet par iespēju izrādīt uzmanību ik katrai, pasniedzot skaistu pavasara ziedu – tulpi, narcisi, hiacinti.

Jūsu kolektīva dāmai lieliski derēs ziedu pušķis no īrisiem. Tas parāda, ka jums dārga ir draudzība, labvēlīgā attieksme un nodemonstrēs, ka jūs augsti novērtējiet viņas gudrību.

Ziedi 8.martā

Skaistajos Sieviešu pavasara svētkos vislabāk izvēlēties ziedus spilgtās, dzīvespriecīgās krāsās. Dzeltenā – saules, gaismas, labestības, optimisma un dzīves prieka simbols. Lieliska izvēle būs dzeltenas tulpes – tās simbolizē harmoniju, lielu laimi un pievilcību.
Aktuāli  8.martā ir pavasara ziedu pušķi .Tie vēl jautru un krāsainu dzīvi.
Pilnīgi pietiek izveidot arī nelielu ziedu pušķi, galvenais, lai tas būtu dāvināts no sirds un ar mīlestību.
Tieši tāpēc, ka 8.marts ir pavasara svētki priekšroka, tiek dota pirmajiem, pavasara ziediem. Krokusi – svaiga uztvere, sniegpulkstenīši – maigums un cerība uz labklājību nākotnē, narcises – vēlējums mūžīgam skaistumam. Šos augus arī labāk dāvināt groziņā. Pievienojiet ziediem  mīļu dāvanu un skaistu kartīti ar paša sacerētu apsveikumu.
Krāšņus Svētkus!

Ziedu pušķis dāvana 8. martā

Komentāri

Izsaki savu viedokli, uzrakstot komentāru zemāk redzamajā laukā!

Klientu atsauksmes
:)
Ar jūsu starpniecību sveicu savus mīļos Latvijā dažādos svētkos un jubilejās jau vairākus gadus. Paldies, ka jūs esat! :)
Liels paldies:)
Pārliecinājos, ka pat atrodoties Londonā -var apsveikt draugus Latvijā! Ekselents serviss, laba komunikācija un protams burvīgas puķes!!!
Milzigs paldies!
paldies jums par atro piegadi un lielisko servisu! viss ir iztaisits lieliskaja limeni!!gan es gan sanemeja bijam loti priecigas! PALDIES
Valentindienas parsteigums izdevas.
Paldies Jums,izdevas iepriecinat mīloto cilveciņu...paldies ka esat...izmantoju ne pirmo reizi...Loti labi stradajat...izmantos jusu pakalpojumu vel...
2006
2008
2010
2013
2015
2017
2019
2021
2005
2007
2009
2011
2012
2014
2016
2018
2020
Video

 

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā!

ZIEDU VEIKALS vienmēr ir gatavs, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar elegantu ziedu pušķi un dāvanu jebkurā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus, lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu un dāvanu piegādes datums

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 15.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena, 8. marts un Līgo svētki, mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc veiciet ziedu pušķu pasūtījumu jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi

Visiem ziedu sūtījumiem ir noteikta standarta  piemaksa par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Ziedu piegādes cenas Rīgā un Rīgas apkaimē:

Ziedu piegāde: Rīga-Centrs - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Berģi -  5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Bolderāja - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Daugavgrīva - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Dārziņi - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Jaunciems - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Lidosta - 5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Vecāķi - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Vecdaugava - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Babītes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Baloži - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Baltezers - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Bukulti - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Jaunmārupe - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Langstiņi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Līči - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Mārupe - 5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Mārupes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Mucenieki - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Piņķi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Rāmava - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Rumbula - 5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Saurieši - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Skulte - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Stopiņu novads - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Stūnīši - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Tīraine - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Ulbroka - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Upesciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Upeslejas - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Valdlauči - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Vangaži - 16,00 EUR

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas.

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika