Rozes

ROZES SARKANAS   ROZES ROZĀ   ROZES BALTAS   ROZES DZELTENAS  101 ROZE

Rožu piegāde. Mūsu ziedu veikalā piedāvājam daudzveidīgu, krāsainu un krāšņu rožu klāstu ziedu piegādei Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā. Pārsteidziet ziedu saņēmēju ar elegantu rožu pušķi, greznu rožu grozu vai izsmalcinātu rožu kompozīciju. ZieduVeikals piedāvā dažādu krāsu un garumu rozes uz skaitu un dažādu izmēru un krāsu rožu pušķus atbilstoši Jūsu velmēm. Piedāvājam sarkanas, baltas, dzeltenas, oranžas rozes. Iesakām izvēlēties rozes, ja vēlaties apsveikt sadarbības partnerus, tuviniekus kādos īpašos svētkos, paust savas jūtas īpašam cilvēkam. Rožu dažādība ir ļoti liela un tās, ar sev piemītošo burvīgo eleganci, vienmēr izskatās svinīgi un grezni. Mūsu ziedu veikalā atradīsiet arī skaistas dāvanas, ko pievienot savam rožu pārsteigumam.

Klientu atsauksmes
Izcils serviss
Liels paldies Jums par labo servisu un izcilajiem ziediem! Māte bija ļoti priecīga un prieks, ka sanāca no otrā pasaules gala noorganizēt tik rūpīgi izvēlētus ziedus! :)
Paldies.
Kad uzdāvina ziedus - tas ir patīkami, bet kad tas notiek negaidīti - divkārši patīkami. Taisiet viens otram pārsteigumus!
Thank you very much!
Dear all, Thank you very much for your excellent service! I ordered flowers + cake and bear to be delivered to the particular address. Everything was delivered on time, perfectly packed and delivered in hands! Cake is fresh, even bear is smiley :) Thank you very much!
Kiril
Paldies!
2009
2011
2013
2016
2018
2020
2022
2024
2008
2010
2012
2014
2015
2017
2019
2021
2023
Video

Rožu piegāde Rīgā!

ZIEDU VEIKALA būtība ir kvalitatīva rožu un citu ziedu piegāde Rīgā un citur Latvijā. Galvenais, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami iepriecināti ar elegantu rožu pušķi un dāvanu Rīgā un jebkurā citā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Rozes tiek uzskatītas par vienu no skaistākajiem ziediem pasaulē. Tās apbur ar ziedu formu un maigām, samtainām ziedlapiņām, kuras mēdz būt visdažādākajās kāsās: baltas, dzeltenas, rozā un sarkanas. Rožu šķirņu izvēle ir neticami liela. Mūsu veikala katalogā piedāvājuma klāsts plašs. Pērciet rožu pušķi ar piegādi Rīgā un  visā Latvijā. Veiciet tikai dažus klikšķus,pasūtiet apsveikuma rožu pušķi no 21 roze, 25 rozēm, 51 un 101 rozēm. Paudiet savas jūtas bez vārdiem, uzdāviniet rožu pušķi. Noteikti neviena cita dāvana pasaulē nevar salīdzināt ar tiem patīkamajiem, aizraujošajiem mirkļiem, ko dāvā rozes.  Dāvinot skaistu rožu pušķi, jūs atverat ceļu uz sirdi, demonstrējat simpātijas, mīlestību, kaislību, atzinību, cieņu un nodomu tīrību. Solo rožu pušķi izskatās svinīgāk. Ja vēlaties notikumam piešķirt spilgtumu, dāviniet raibu, saliktu rožu pušķi.  Kad ir pieņemts dāvināt rozes? Rožu pušķis ir kļuvis par klasiku, kas tiek pasniegts dažādos gadījumos: dzimšanas dienā, vārda dienā, kāzu ceremonijā,Valentīna dienā un citos īpašos svētkos. Rožu salikumi ziedu kārbās un grozos izskatās ļoti grezni un lieliska dāvana. Rozes ir ļoti trausls produkts. ZieduVeikals kā viens no labākajiem online veikaliem Rīgā, rūpīgi seko ziedu materiāla uzglabāšanas un transportēšanas tehnoloģijai, lai tie izskatās nevainojami. Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus, lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu un dāvanu piegādes datums Rīgā

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 14.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde Rīgā brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena, 8. marts un Līgo svētki, mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc veiciet ziedu pušķu pasūtījumu jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes Rīgā adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi Rīgā

Visiem ziedu sūtījumiem Rīgā ir noteikta standarta  piemaksa par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Ziedu piegādes cenas Rīgā un Rīgas apkaimē:

Ziedu piegāde Rīga-Centrs - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Berģi -  9,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Bolderāja - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Daugavgrīva - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Dārziņi - 8,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Jaunciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Lidosta - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Vecāķi - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Vecdaugava - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Babītes novads - 12,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Baloži - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Baltezers - 14,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Bukulti - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Jaunmārupe - 12,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Langstiņi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Līči - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mārupe - 5,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mārupes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mucenieki - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Piņķi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Rāmava - 4,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Rumbula - 5,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Saurieši - 6,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Skulte - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Stopiņu novads - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Stūnīši - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Tīraine - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Ulbroka - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Upesciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Upeslejas - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Valdlauči - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Vangaži - 16,00 EUR

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas.

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika