Ziedu piegāde. Sniedz prieku, dāvinot pavasarīgās tulpes. Izveido savu tulpju pušķi vai izvēlies kādu no jau gatavajiem pušķiem un dāvanu komplektiem. Sniedzam iespēju papildināt sevis veidoto pušķi ar pārdomātu dāvanu no mūsu plašā iespēju klāsta. Piedāvājumā, ziedi rozā, sarkanā, dzeltenā, oranžā, baltā un violetā krāsā. Tulpes ir iecienīta dāvana 8. martā un Mātes dienā. Piegāde Rīgā un visā Latvijā.

Klientu atsauksmes
Labvakar.
Milzīgs jums paldies par nogādāto uz Jelgavu pušķi. Tante bija ļoti priecīga.
Visskaistākais līgavas pušķis
Paldies par visskaistāko pušķi! Pušķis bija piegādāts laikā un izskatījas vēl skaistāks nekā bildē!
:)
Liels paldies par brinishkigo servisu ) esmu apmierinats un gandarits )
Esmu apmierināts ar Jūsu darbu
Pagaidām, vēl nav uzradies neviens konkurents Jūsus kompānijai, nedz ar pasūtījuma cenām, nedz piegādes izmaksām, tādēļ jau gadus 4, izvēlos tieši Jūsu kompāniju. Tā turēt! Esmu apmierināts ar Jūsu darbu.
2009
2011
2013
2016
2018
2020
2022
2024
2008
2010
2012
2014
2015
2017
2019
2021
2023
Video

Par tulpēm un tulpju pušķiem.

Tulpes ir klasisks pavasara zieds, taču, lai redzētu to burvīgos toņus visā krāšņumā,tās stāda rudenī. Tulpes labi panes vēsāku klimatu — kā jūs, iespējams, zināt, tās ir Nīderlandes nacionālais lepnums.Tā kā daudzveidīgās tulpju šķirnes zied dažādos laika periodos, puķu dobe var krāšņi ziedēt no pavisam agra līdz vēlam pavasarim! Tulpes dārzā priecē ilgus gadus.

Ko simbolizē tulpes zieds? Tulpes ir mūžīgs prieka un atdzimšanas simbols. Droši vien tādēļ, ka tās zied pavasarī un ir tik krasā kontrastā ar ziemas pelēko un balto krāsu. Tulpju ziedu kompozīcijas vēsturiski ir izmantotas, lai simbolizētu siltāku dienu atnākšanu un garās un aukstās ziemas sezonas beigas.

Kādos gadījumos sūtīt tulpes? Šodien jūs varat nosūtīt tulpju pušķi kā ziemā tā pavasarī, vai pat vasarā, lai svinētu visdažādākos sezonas notikumus. No bērniņa sagaidīšanas svētkiem līdz maija izlaidumiem skolās,no jūnija kāzām līdz darbu atsākšanai augustā. Tulpju pušķis noteikti sniegs prieku ziedu saņēmējam. Tulpes ar piegādi ir lieliska dāvana Lieldienās — tās simbolizē atdzimšanu un tulpju rotaļīgie toņi ir ideāli piemēroti šiem svētkiem. Tulpes var dāvināt dzimšanas dienā, jo košie ziedi atgādina krāsainu balonu izskatu. Tulpes ir lieliska izvēle sveikšanai dzimšanas dienā tiem, kas dzimuši pavasarī. Baby showers — nekas tā neatdzīvina dekoru kā krāšņu rozā tulpju ziedu kompozīcijas. Līgavas pušķī baltas tulpes būs nevainojamas.Tāpat arī baltas tulpes ir skaisti un piemēroti ziedi, lai sveiktu topošo līgavu. Tulpes - ziedi izlaidumā jaunajam absolventam par ieguldīto darbu. Sūtiet tulpes, lai apsveiktu kolēģi ar jauno darbu vai paaugstinājumu. Mātes diena – ja tavai mammai patīk tulpes, nosūti viņai tulpju pušķi, lai atzīmētu viņas īpašo dienu. Ja plānojat ballīti, izvēlieties tulpes galda kompozīcijai.  Tulpes ir piemēroti ziedi arī skumjos brīžos. Nosūtiet baltas tulpes kā līdzjūtības ziedus kādam, kurš ir zaudējis tuvinieku. Saņemot sūtītos ziedus, tie, kas sēro, saprot, ka jums rūp un jūs domājat par viņiem šajā grūtajā laikā.

Līdztekus tulpju pušķu piegādei zieduveikals.lv piedāvā jums plašu ziedu izvēli. Mūsu veikalā pieejami dažādi ziedi. Atrodiet savu ideālo pušķi, kompozīciju vai dāvanu. Ja tulpes tomēr ir pavasara ziedi, tad rožu piegāde ir  aktuāla jebkurā laikā. Ziedi ir skaisti un sniedz prieku saņēmējam!

Ziedu piegāde Rīgā!

ZIEDU VEIKALA būtība ir ziedu piegāde Rīgā. Galvenais, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar tulpju pušķi un dāvanu Rīgā un jebkurā citā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus, lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu un dāvanu piegādes datums Rīgā

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 14.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde Rīgā brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena, 8. marts un Līgo svētki, mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc veiciet ziedu pušķu pasūtījumu jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes Rīgā adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi Rīgā

Visiem ziedu sūtījumiem Rīgā ir noteikta standarta  piemaksa par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Ziedu piegādes cenas Rīgā un Rīgas apkaimē:

Ziedu piegāde Rīga-Centrs - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Berģi -  9,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Bolderāja - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Daugavgrīva - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Dārziņi - 8,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Jaunciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Lidosta - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Vecāķi - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Vecdaugava - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Babītes novads - 12,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Baloži - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Baltezers - 14,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Bukulti - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Jaunmārupe - 12,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Langstiņi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Līči - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mārupe - 5,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mārupes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mucenieki - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Piņķi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Rāmava - 4,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Rumbula - 5,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Saurieši - 6,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Skulte - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Stopiņu novads - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Stūnīši - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Tīraine - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Ulbroka - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Upesciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Upeslejas - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Valdlauči - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Vangaži - 16,00 EUR

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas.

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika