Ziedi līdzjūtības izteikšanai

Latvijā pieņemts aizgājēju pēdējā ceļā pavadīt ar ziediem. Skaisti ziedi ir vislabākais veids kā izteikt līdzjūtību arī aizgājēja tuviniekiem. Tradicionāli  uz bērēm nes baltus ziedus, kas simbolizē dvēseles skaidrību. Tuvākie radi bieži izvēlas sarkanas krāsas ziedus, paužot savu mīlestību. Patiesībā krāsu simbolika ir nosacīta, jo skaisti ir jebkuras krāsas ziedi. Mēs iesakām ieklausīties savās izjūtās un atbilstoši tām izvēlēties ziedus līdzjūtības izteikšanai. Pastāv tradīcija uz bērēm nest ziedus pāra skaitlī. Taču, ja sēru pušķi vai bēru štrausu veido daudz sīku ziediņu, kad tie saplūst vienā kompozīcijā, skaitam nav nozīmes. Ja kādu iemeslu dēļ nevarat piedalīties bēru ceremonijā mūsu kurjers bēru ziedus, štrausu vai vainagu nogādās uz bēru norises vietu.


Klientu atsauksmes
Labs serviss
Jau 4 gadus šeit pasūtu ziedus. Tie ir svaigi un skaisti. Arī ārpus Rīgas ziedi tiek nogādāti laikā. Varu ieteikt izmantot šo ziedu veikalu.
Spasibo
Bol"shoe Vam Spasibo! Vi kak vsegda ly4she vsex!!!
Burvīgi!!!
Liels,liels Jums paldies!!! Saņēmēja bija ļoti priecīga... Kā viņa pati saka``Tik skaistus ziedus reti nācies saņemt,nu patiesībā tādu pušķi saņēmu pirmo reiz nu gluži kā līgavai`` Yes-Jums izdevās pārsteigt manu super jauko audzinataju 1.septembrī! Nu LIELS PALDIES Jūsu kolektīvam!
Artis
Liels paldies par skaisto ziedu pušķi manai mīļajai sievai! Pārsteigums izdevies!!
2009
2011
2013
2016
2018
2020
2022
2024
2008
2010
2012
2014
2015
2017
2019
2021
2023
Video

Bēru ziedu piegāde Rīgā

Sūtīt līdzjūtības ziedus ir patiess, sirsnīgs žests, skaists sentiments, nevis apgrūtinājums. Tas ziedu saņēmējam atgādina, ka jūs esat līdzās grūtajā brīdi un sniedzat emocionālu atbalstu. Zieduveikals.lv piedāvājumā ir gaumīgas, kvalitatīvas sēru ziedu kompozīcijas (sēru štrausi), sēru pušķi un bēru vainagi, līdzjūtības ziedi piegādei jebkuram budžetam, un tos var viegli pasūtīt tiešsaistē. Zieduveikals.lv mērķis ir premium kvalitāte un izcils serviss. Mēs piedāvājam elegantus, skaisti sakārtotus līdzjūtības ziedus piegādei. Neatkarīgi no tā, kuru kompozīciju izvēlaties, varat būt drošs, ka jūsu līdzjūtība tiks novērtēta.

ZIEDU VEIKALA būtība ir ziedu piegāde Rīgā. Rūpējamies, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri saņemtu elegantus līdzjūtības ziedu pušķus skumjos dzīves mirkļos. Piegādājam bēru vainagus un štrausus Rīgā, Rīgas apkaimē un jebkurā citā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu piegādes veidus, lai Jūsu sūtītie ziedi sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu piegādes datums Rīgā

Ziedi, bēru vainagi un bēru štrausi tiek piegādāti pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 14.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde Rīgā brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes Rīgā adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām


Maksa par Ziedu piegādi Rīgā

Visiem ziedu sūtījumiem Rīgā ir noteikta standarta  piemaksa par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Ziedu piegādes cenas Rīgā un Rīgas apkaimē:

Ziedu piegāde Rīga-Centrs - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Berģi -  9,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Bolderāja - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Daugavgrīva - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Dārziņi - 8,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Jaunciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Lidosta - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Vecāķi - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīga- Vecdaugava - 11,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Babītes novads - 12,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Baloži - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Baltezers - 14,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Bukulti - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Jaunmārupe - 12,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Langstiņi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Līči - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mārupe - 5,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mārupes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Mucenieki - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Piņķi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Rāmava - 4,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Rumbula - 5,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Saurieši - 6,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Skulte - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Stopiņu novads - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Stūnīši - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Tīraine - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Ulbroka - 7,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Upesciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Upeslejas - 10,00 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Valdlauči - 4,90 EUR

Ziedu piegāde Rīgas apr.- Vangaži - 16,00 EUR

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas.

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika