Kādus ziedus pirkt rudens sezonā

01.10.2019

Kādus ziedus pirkt rudens sezonā

Rudens ir klāt! Kā citdādāk to izbaudīt, ja ne ar krāšņiem, svaigiem rudens sezonas ziediem!

Piedāvājam ieskatu ziedu klāstā, kas mūs īpaši priecē rudenī un ir izturīgāki vēsajos rudens laika apstākļos. Ieskaties un iespējams atradīsi savus mīļākos rudens ziedus.

Koši rudens ziedi ar piegādi

ziedu-piegade-rudens-sezona

 

Rudenī mainās daba un tās krāsu gamma. Daba gatavojas ziemai. Aukstajās salnās nomainās lapu krāsa un daba mūs dāsni apbalvojot ar rudens veltēm. Mainās arī mūsu emocionālais stāvoklis. Atvaļinājumu un pikniku sezona ir beigusies, sāk pietrūkt vasaras košās krāsas un aromāti. Rudens ziedi ir tie, kas mūs var uzmundrināt, sniegt ziedu pasaules krāšņumu, tādējādi palīdzot labā noskaņojumā aizvadīt nedaudz skumjo rudens sezonu.

Septembris un oktobris parasti mūs priecē ar siltām saulainām dienām pēc vēsajiem rudens lietiem. Jauka atvasara sasilda mūs oktobra sākumā. Pirmās salnas jau ir paveikušas savu darbu, un uz rudenīgās dabas fona, koši dzeltenām lapām un kailiem laukiem, uzzied brīnišķīgie rudens ziedi.

Daži rudens ziedi, kas zied septembrī, braši pārdzīvo pirmās nakts salnas un kopā ar citiem augiem rada patiesi greznas puķu dobes ar krāsu un formu pārpilnību.

Asteres, krizantēmas, rozes, dālijas un hortenzijas ir grezni ziedi, kas priecē ar rudens krāsu gammu, un daži no tiem vēl oktobrī atkārtoti zied, lai apburtu mūs ar rudens šarmu.

Rudens mēneši mūs priecē ne tikai ar tuvinieku, draugu un paziņu dzimšanas dienām, bet arī ar kāzu svinībām, Skolotāju dienu un citiem kalendāra svētkiem. Nav iespējams iedomāties visus šos svētkus bez krāšņiem rudens sezonas ziediem.

Rudens puķes krizantēmas

Daudzveidīgas un daudzkrāsainas, ar sīkiem ziediem vai lielas, kuplas bumbas, pildītas un zirnekļveidīgas. Krizantēmas ir vienas no pēdējām rudens dārzos ziedošajām puķēm. Koši sarkanas, dzeltenas, bordo, baltas, krēmkrāsas, rozā, violetas un zaļganas - iespējams, rudens populārākās un universālākās puķes. Nosaukums «krizantēma» ir cēlies no grieķu valodas, kas tulkojumā nozīme «zelta zieds» (chrysos - zelts, anthemos - zieds). Grieztās krizantēmas  vāzē stāv līdz pat 14 dienām. Krizantēmas simbolizē veiksmi un veselību. Krizantēmas tiek plaši izmantotas floristikā. Tās ir populāras dažādos jauktu ziedu pušķos, kā rudens sezonā, tā arī visa gada garumā. Jāpiemin arī, ka krizantēmas ir iecienītas bēru ziedu noformējumos, gan sēru vainagos, gan bēru štrausos, gan bēru galdu noformējumos.

Krizantemas-piegade-Riga

Krizantēmu pušķis ar zaļumiem ziedu piegādei Rīgā

Rozā krizantēmas dekoratīvā saiņojumā ar piegādi

Krāsainas krizantēmas ar piegādi Rīgā

Lielziedu krizantēmas ar rozēm pušķī

Krāsainās asteres

Asteres ir iecienīti rudens ziedi. Viegli audzējamas, mazprasīgas un aukstumizturīgas.  Tām piemīt plašs krāsu spektrs un nokrāsu bagātība. Visbiežāk sastopamas baltas, violetas un rozā asteres. Asterēm ir milzīgs šķirņu klāsts un daudzveidība.  Tās bagātīgi zied dārzos un tām ir ļoti garš ziedēšanas periods (30-60 dienas). Asteru nosaukums cēlies no grieķu vārda astra – zvaigzne. Leģendas vēsta, ka tās radušās no krītošo zvaigžņu putekļiem. Botānisko nosaukumu Callistephus chinensis (no grieķu kallinos – skaists, stephos – vainags) pirmais ir lietojis franču mūks Inkarvils, kurš to sēklas slepus izveda no Ķīnas. Franči ateres sauca par margrietiņu karalienēm. Asteru pušķīši ir ļoti populāri 1. septembra ziedi, kad skolēni dodas uz skolu un ar ziediem sveic savus skolotājus.

ziedi-asteres-piegade


rudens-ziedi-ar-piegadi

Rudens greznākās puķes dālijas

Dālijas ar savu skaistumu mūs apbur vasaras beigās un pašā rudens sākumā. Dārzos to krāšņumu var baudīt līdz pirmajām rudens salnām. Ļoti grezni dālijas izskatās kā gieztie ziedi vāzēs. Ne velti tās sauc par atvasaras skastulēm. Dāliju ģintī ietilpst vismaz 36 sugas. Šīs puķes plaši tiek kultivētas visā pasaulē. Tās pārsteidz ar formu  dažādību un visneiedomājamāko ziedu krāsu gammu. Senākā literatūrā dālijas tiek sauktas par ģeorģīnēm (lietots vācu un krievu valodā, cēlies no vācu botāniķa Johana Gotlība Georgi vārda). Dāliju dabiskais izplatības areāls ir Meksika, kā arī citas Centrālamerikas valstis. 1963. gadā dālijas tika pasludinātas par Meksikas nacionālo ziedu.

rudens-ziedu-kompozicija

 ziedu-piegade-rudens-sezona

ziedi-dalijas-ar-piegadi

dalijas-ar-piegadi-Riga

Gladiolas

Gladiolu izsmalcinātais krāšņums un grācija neatstās vienaldzīgu nevienu ziedu cienītāju. Ikkatra puķe pārsteidz ar zieda formu un izmēru, kā arī ar  krāsu toņu gammu.  Gladiolu ziedu spektrs sniedzas no baltā līdz gandrīz melnam. Gladiolu nosaukums ir radies no latīņu vārda gladius, kas nozīmē „zobens”, jo tām ir zobenveida lapas. Tālā senatnē zobenveida lapu dēļ gladiolas uzskatīja par cīņas un uzvaras simbolu, bet to sīpolu bumbuļiem piedēvēja bruņu spēku, kas aizsargā karavīrus no pretinieka ieročiem. Šo īpašību dēļ  karavīri ņēma sev līdz gladiolu sīpolus kā laimes amuletus.

Gladiolas arī jāmin to iecienīto ziedu vidū, kurus bērni steidz pasniegt saviem skolotājiem skolas gaitas sākot, 1. septembrī.

Hiperikum

Floristikā Hiperikum ir bieži sastopams pateicoties tā krāšņajām un krāsainajām ogām. Tās var būt baltas, dzeltenas, zaļas, oranžas un sarkanas. Tiek uzskatīts, ka vārds Hiperikum ir cēlies no grieķu valodas, un tas nozīmē „virs attēliem”. To izmantoja, liekot to virs svētnīcām, lai atvairītu ļaunus garus.


hiperikum-ziedu-piegade 

Fizālis – oranžā rudens laterna

Fizālis, kas arī pazīstams kā Ķīniešu laterna, spēj sniegt īstu rudens sajūtu. Košās, oranžās laternas ienes krāsu un gaismu drumājā rudens sezonā. Fizāļa auglis gan pēc krāsas, gan formas atgādina papīra laternu, tāpēc tas ir iecienīts augs rudens sezonā. To plaši izmanto floristikā  dekoratīviem nolūkiem. Fizāli var likt rudens ziedu pušķos un arī dažādās sezonālās dekoratīvās ziedu kompozīcijās. Fizālis oriģināli izskatīsies rudens kāzu floristikā gan līgavas pušķi, gan kāzu telpu dekoros. Vai zināji, ka grieķu vārds „fizalis”nozīmē „iesaiņojums”? Laterna pasargā un apķer ogu, un simbolizē drošību, komfortu un aizsardzību.

 rudens-ziedi-fizalis

Gloriosa

Vienmēr sensacionāla, nekad garlaicīga. Šai rudens puķei piemīt ļoti interesantas krāsu kombinācijas, tādas kā rožu sarkanais un safrāna dzeltenasi vai koši oranžs ar gaiši dzeltenām maliņām. Šie ziedi ir ļoti oriģināli.  Gloriosa simbolizē ambīcijas un panākumus.

ziedi-gloriosa

ziedu-piegade-gloriosa


ziedu-veikals

Komentāri

Izsaki savu viedokli, uzrakstot komentāru zemāk redzamajā laukā!

Klientu atsauksmes
Liels paldies
Liels paldies Jums par labu servisu un sapratni. Malači.
no kuģīša
Liels paldies par atsaucību piegādāt ziedus arī svētdienā uz kuģīša
Sirsnīgs paldies!
Sirsnīgs paldies par operatīvu pasūtījuma izpildi un visu vēlmju piepildījumu! Jubilāre laimīga un pirmdiena izdevusies!
спасибо вам огромное
девушке очень понравился букет.желаю вам процветания.живу в англии и благодаря вам сделал приятное девушке в латвии.
2006
2008
2010
2013
2015
2017
2019
2021
2005
2007
2009
2011
2012
2014
2016
2018
2020
Video

 

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā!

ZIEDU VEIKALS vienmēr ir gatavs, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar elegantu ziedu pušķi un dāvanu jebkurā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus, lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu un dāvanu piegādes datums

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 15.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena, 8. marts un Līgo svētki, mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc veiciet ziedu pušķu pasūtījumu jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi

Visiem ziedu sūtījumiem ir noteikta standarta  piemaksa par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Ziedu piegādes cenas Rīgā un Rīgas apkaimē:

Ziedu piegāde: Rīga-Centrs - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Berģi -  5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Bolderāja - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Daugavgrīva - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Dārziņi - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Jaunciems - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Lidosta - 5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Vecāķi - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīga- Vecdaugava - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Babītes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Baloži - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Baltezers - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Bukulti - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Jaunmārupe - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Langstiņi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Līči - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Mārupe - 5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Mārupes novads - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Mucenieki - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Piņķi - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Rāmava - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Rumbula - 5,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Saurieši - 6,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Skulte - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Stopiņu novads - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Stūnīši - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Tīraine - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Ulbroka - 7,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Upesciems - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Upeslejas - 10,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Valdlauči - 4,00 EUR

Ziedu piegāde: Rīgas apr.- Vangaži - 16,00 EUR

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Ja Jūsu pasūtījuma piegādes adrese ir Rīgā un Jūsu pasūtījuma kopsumma pārsniedz 25.00 EUR, piegādi veicam BEZ MAKSAS.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas.

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Ja Jūsu pasūtījuma kopsumma pārsniedz 25.00 EUR un adrese ir Rīgā, piegāde ir BEZMAKSAS.

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

Lasīt vairāk