Ziedu piegāde (puķu piegāde) no ZIEDU VEIKALS.

Piegādes noteikumi un precizējumi

Esam vienmēr gatavi uzņemties rūpes par to, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar elegantu ziedu pušķi, ziedu grozu, rožu pušķi un dāvanu jebkurā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus – jo mums rūp tikai viens – lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Personas dati

Lai varētu izpildīt jūsu pasūtījumus, sniegt jums augsta līmeņa klientu servisu un sazinātos ar jums, mēs prasām sniegt minimāli nepieciešamos datus. Piemēram, bez piegādes adreses un saņēmēja vārda un telefona piegāde vispār nav iespējama. Savukārt bez jūsu e-pasta adreses nav iespējams jūs informēt par pasūtījuma izpildes gaitu un sazināties, ja rodas nepieciešamība, piem. precizēt piegādes adresi, telefona numuru vai citu informāciju. Dati pie mums ir drošībā un tie netiek nodoti trešajām pusēm, kas nav tieši iesaistītas pasūtījuma izpildē. Personas dati var tikt nodoti pašu kurjeriem un kurjeru kompānijām piegādes izpildei, partneru ziedu veikalu atbildīgajām personām, kas izpilda pasūtījumus un piegādā ziedus.

Tāpat personas dati var tikt nodoti karšu operatoram, bankai, juristam, grāmatvedības kompānijai, mājas lapas sistēmas un datu glabāšanas tehniskajiem nodrošinātājiem, lai realizētu uzņēmuma likumiskās intereses, ievērojot datu subjekta pamattiesības un brivības, veiktu grāmatvedības uzskaiti, parādu piedziņas veikšanu, informatīvu materiālu nosūtišanai uz e-pasta adresi, ja klients ir piekritis to saņemšanai un to visu atbilstoši Latvijas Republikas likumiem un citiem normatīvajiem aktiem.

Paļaujamies, ka mūsu ziedu piegādes pakalpojuma specifikas dēļ jūs esat paši motivēti sniegt mums nepieciešamo informāciju, lai pasūtījums varētu tikt izpildīts un ziedi un dāvanas sasniegtu adresātu, kā arī jūs par to uzzinātu.

Saviem un pasūtījumu datiem jūs varat piekļūt un ar tiem rīkoties sadaļā “Ienākt” - “Mani pirkumi”.

Ja piekrītat, ka mēs varam izmantot jūsu sniegtos datus pasūtījumu izpildei un komunikācijai ar jums, spiediet pogu “Pasūtīt ziedus” Pasūtījuma lapā. 

BLOOM zieduveikals.lv ciena jūsu privātumu un ka esat uzticējuši personīgu informāciju. 

Komunikācija ietver arī to, ka šad un tad mēs izsūtām saviem klientiem īpašus e-pastus kas satur informāciju par dažādiem jaunumiem, īpašiem piedāvājumiem, kas mums šķiet būtu izdevīgi vai noderīgi, piemēram, īpaša atlaide pirkumam vai atgādinājums par kādu svarīgu dienu, kad cilvēki tradicionāli dāvina viens otram ziedus. 

Ja jūs nevēlaties turpmāk saņemt no mums šādus e-pastus, jūs varat viegli atteikties no tā noklikšķinot uz saites, kas norādīta katra mūsu e-pasta apakšējā daļā. Turpmāk šādi e-pasti vairs netiks jums sūtīti. Savukārt atteikšanās saņemt šos e-pastus nekādā veidā neietekmēs jūsu kontu un turpmāko pasūtījumu izpildi.

Ja jums nepieciešama papildu informācija, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu kontakti.


Ziedu un dāvanu piegādes datums darba dienās un sestdienās

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 15.00.

Savukārt, ja ir gadījies, ka nokavējāt šo laiku un ļoti nepieciešams piegādāt ziedus vēl tajā pašā dienā, droši zvaniet mums vai rakstiet (līdz 18.00 darba dienās un līdz 16.00 sestdienās) - parasti mēs varam pasūtījumu izpildīt saskaņojot jūsu vēlmes ar mūsu iespējām tajā brīdī.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un datumu.

Ziedu Piegāde svētdienās un brīvdienās

Svētdienas - brīvdienas. Gadījumā, ja vēlaties, lai piegādājam ziedus arī svētdienā - to labprāt izdarīsim - tikai, lūdzu, pirms pasūtījuma izdarīšanas zvaniet mums vai rakstiet līdz 15.00 sestdienās - vispirms saskaņosim jūsu vēlmes ar mūsu iespējām. Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi svētdienā. Iesakām informēt mūs par jūsu vēlmēm laicīgi, negaidot līdz pēdējam brīdim.

Par mūsu darbu svētku dienās, lūdzu, sekojiet informācijai mūsu mājas lapā.

 Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena 8. marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc piesakiet savus ziedu pušķus jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

 Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

 Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

 Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

 Ziedu sūtījumi uz bēru vietām, bēru vainagi, štrausi līdzjūtības izteikšanai, prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

 Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi

Visiem ziedu sūtījumiem ir noteikta standarta  piemaksa 4.00-25.00 EUR par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi. Precīzāk par piegādes vietām, skatiet pilsētu sarakstā pasūtījuma lapā. Katram pasūtījumam piegādes maksa tiek aprēķināta individuāli un norādīta pasūtījuma lapā. Papildus pakalpojumi, piem. VIP līnija, iesaiņot kā dāvanu vai adreses precizēšana netiek ieskaitīta summā bezmaksas piegādes aprēķinam.

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpuspilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai norādītu precīzu adresāta atrašanās vietu un mēs aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu un neskatoties uz kurjera pūliņiem adresāts nav pierunājams, mēs paturam naudu par šo sūtījumu, jo piegādi uzskatām esam veikuši. 

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Atteikuma politika un tiesības mainīt un atcelt pasūtījumu

Pircējam ir tiesības nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, atdot preci atpakaļ SIA RELAND. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota vai bojāta. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un Ministru kabineta 2014. gada 20 maija noteikumiem Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu”. Preču atgriešanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 255, 22.4. p.).

Sava pasūtījuma datumu vai citu informāciju var mainīt vai pasūtijumu var atcelt ne vēlāk kā 48 stundas pirms piegādes datuma. Vēlāk tas jau būs nodots izpildei un mainīt vai atcelt to vairs nebūs iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaMātes diena8.marts mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var mainīt vai atsaukt ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms piegādes datuma.

Izņēmuma gadījumā ārpus augstāk minētajiem nosacījumiem pasūtījumu ir iespējams mainīt vai atcelt tikai savstarpēji vienojoties, ja vēl nav iesākta pasūtījuma izpilde. - piem. jūsu pasūtījumā nepieciešamie ziedi vēl nav sagādāti vai nav sākta to apstrāde saskaņā ar jūsu pasūtījuma specifikāciju. Lūdzu, zvaniet vai atsūtiet e-pastu. Operators pārbaudīs pasūtījuma izpildes statusu un iespēju gadījumā to mainīs vai atcels. Atcelšanas gadījumā nauda tiks atgiezta uz to pašu kartes, bankas vai PayPal kontu, no kurienes tika veikta apmaksa. Šajā izņēmumu gadījumā ārpus augstāk minētajiem termiņiem SIA RELAND nav pienākums mainīt vai atcelt pasūtījumu. Savukārt mēs strādājam, lai klienti būtu apmierināti ar mūsu servisu un jebkurā gadījumā vislabākais veids ir nekavējoties komunicēt ar mums. Darīsim visu iespējamo, kas atkarīgs no mums lai  atrast savstarpēji labāko risinājumu.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem,lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ! Nauda tiks atgiezta uz to pašu kartes, bankas vai PayPal kontu, no kurienes tika veikta apmaksa. 

Samaksa. Prece. Cenas.

Samaksu var veikt ar maksājuma karti, pārskaitījumu, PayPal un skaidru naudu. Maksājumus ar karti nodrošina mūsu banka un karšu operators, kas darbojas saskaņā ar starptautiskajiem karšu pieņemšanas noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanu. Maskājumiem ar pārskatījumu, lūdzu, uzreiz pēc samaksas atsūtiet maksājuma uzdevumu - tad mēs zināsim, ka maksājums ir veikts un pasūtījums tiks nodots izpildei. Apmaksu skaidrā naudā var veikt tikai ziedu veikalā Dzirnavu 84, Rīga (Berga Bazārs). Izvēlieties apmaksu ar karti vai PayPal - tad uzreiz samaksa automātiski parādīsies mūsu sistēmā un pasūtījums tiks izpildīts saskaņā ar pasūtījumā norādīto informāciju.

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. Zieda attēls norāda tikai stilu kādā tiks izgatavots pušķis, bet ne precīzu ziedu skaitu.  

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

 

ziedu veikals

Klientu atsauksmes
Paldies!
Tiešām liels paldies par visu! Pasūtījumu veicu vakar vakarā, un nākamajā dienā uz Valentīna dienu, ziedi tika piegādāti, vienkārši perfekti. Paldies!
Labdien,
Liels, liels paldies esmu lielā sajūsmā par jūsu apkalpošanu un ļoti priecīga par dāvanu, kuru māsa saņēma sestdien. Atvainojos, ka nedevu ziņu ātrāk. Paldies un noteikti apmeklēšu jūsu veikalu atkal.
Liels paldies,
ka palīdzējāt man apsveikt māsu kāzu jubilejā. Pati dzīvoju Tārgalē un uz Rīgu pie māsas aizbraukt ir problemātiski. Bet Jūs protat iepriecināt ne tikai saņēmēju, bet arī pasūtītāju. Liels paldies! Lai veiksmīga Jums biznesa attīstība. Arī turpmāk izmantošu Jūsu pakalpojumus un ieteikšu Jūsu veikalu citiem saviem draugiem un paziņām.
Liels liels paldies!!!
Liels paldies pa atsaucibu,laipnu izturesanos kad zvaniju un jautaju vai ziedi nogadati.loti labs servis iesaku visiem izmantot sos ziedu pakalpojumus.Esu loti apmierinata.Paldies!!!
2006
2008
2010
2013
2015
2017
2019
2021
2005
2007
2009
2011
2012
2014
2016
2018
2020
Video

Eleganta ziedu un dāvanu piegāde. Skat noteikumus un precizējumus augstāk.

Lasīt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika